Team

Elke dag weer werken wij heel hard met elkaar om de beste en lekkerste koffies voor je te selecteren en branden. Maak kennis met Team Giraffe Coffee!

Mark Jordaan
Favoriete koffie: Colombia Inga Aponte. Zoet, licht fruitig en kruidig met een hint van chocolade.
mark@giraffecoffee.com
Maarten van der Jagt
Favoriete koffie: Oeganda George William. Zo fruitig, de Betuwe is er niets bij!
maarten@giraffecoffee.com
Leslie Vreugdenhil
Favoriete koffie: Original Blend. Deze koffie blijft me altijd verrassen met de geweldige combinatie van zoet en fris.
leslie@giraffecoffee.com
Michael van der Beijl
Favoriete koffie: Ethiopië Butucha. Zeer complexe koffie met bergamot en limoen.
michael@giraffecoffee.com
Tilly van Arendonk
Favoriete koffie: Brazilië Monte Alto. Een heerlijke zoete koffie die perfect matcht met melk en als americano.
tilly@giraffecoffee.com
Daniël Burghardt
Favoriete koffie: Pacific Blend. De kruidig en krachtige kanten van deze blend blijven mij fascineren.
daniël@giraffecoffee.com
Corine Asselbergs
Favoriete koffie: Indonesië Radiophare, net een kruidkoek met steranijs en zoethout!
corine@giraffecoffee.com
Nazli Volkan
Favoriete koffie: Colombia Finca San Martin. Mooie koffie met fruittonen en perfect in balans
nazli@giraffecoffee.com
David van Gils
Favoriete koffie: Colombia Quindío Sugarcane Decaf. Heerlijk zoet met een fris accent van appel.
david@giraffecoffee.com
Marloes de Grave
Favoriete koffie: Latin America Blend. Geweldig in combinatie met melk maar ook heel fijn als espresso.
marloes@giraffecoffee.com