Team

Elke dag weer werken wij heel hard met elkaar om de beste en lekkerste koffies voor je te selecteren en branden. Maak kennis met Team Giraffe Coffee!

Mark Jordaan
Favoriete koffie: Guatemala El Zapote. Zoet, fruitig met een hint van chocolade.
mark@giraffecoffee.com
Maarten van der Jagt
Favoriete koffie: Kenia Boyce Harris. Een rollercoaster van fruit!
maarten@giraffecoffee.com
Leslie Vreugdenhil
Favoriete koffie: Mexico Fernando. Deze Gesha koffie intrigeert me door zijn enorme complexiteit.
leslie@giraffecoffee.com
Michael van der Beijl
Favoriete koffie: Ethiopië Reko. Zeer complexe koffie met bergamot en limoen.
michael@giraffecoffee.com
Tilly van Arendonk
Favoriete koffie: Brazilië Monte Alto. Een heerlijke zoete koffie die perfect matcht met melk en als americano.
tilly@giraffecoffee.com
Daniël Burghardt
Favoriete koffie: Pacific Blend. De kruidig en krachtige kanten van deze blend blijven mij fascineren.
daniël@giraffecoffee.com
Corine Asselbergs
Favoriete koffie: Indonesië Radiophare, net een kruidkoek met steranijs en zoethout!
corine@giraffecoffee.com
Nazli Volkan
Favoriete koffie: Colombia Santa Maria. Mooie zoete koffie met kruidige afdronk.
nazli@giraffecoffee.com
David van Gils
Favoriete koffie: Peru Decaf Swiss Water. Niemand herkent dit als decaf. Heerlijk zoet!
david@giraffecoffee.com
Marloes de Grave
Favoriete koffie: Latin America Blend. Geweldig in combinatie met melk maar ook heel fijn als espresso.
mailto:marloes@giraffecoffee.com
Beau Meijer
Favoriete koffie: Guatemala El Zapote, een koffie met veel nuance. Je proeft duidelijk gedroogde pruimen.
beau@giraffecoffee.com