Team

Elke dag weer werken wij heel hard met elkaar om de beste en lekkerste koffies voor je te selecteren en branden. Maak kennis met Team Giraffe Coffee!

Mark Jordaan
Favoriete koffie: Latin America Blend. Zoet, melkchocolade en karamel.
mark@giraffecoffee.com
Maarten van der Jagt
Favoriete koffie: Kenia, fruitig met zelfs een hint van tomaat!
maarten@giraffecoffee.com
Leslie Vreugdenhil
Favoriete koffie: Original Blend. Deze koffie blijft me al 6 jaar lang dagelijks verrassen met de geweldige combinatie van zoet en fris.
leslie@giraffecoffee.com
Michael van der Beijl
Favoriete koffie: Ethiopië Suke Quto. Zeer complexe koffie met bergamot en limoen.
michael@giraffecoffee.com
Tilly van Arendonk
Favoriete koffie: Brazilië Irmãs Pereira. Een heerlijke zoete koffie die perfect matcht met melk en als americano.
tilly@giraffecoffee.com
Daniël Burghardt
Favoriete koffie: Pacific Blend. De kruidig en krachtige kanten van deze blend blijven mij fascineren.
daniël@giraffecoffee.com
Corine Asselbergs
Favoriete koffie: Indonesië Radiophare, net een kruidkoek met steranijs en zoethout!
corine@giraffecoffee.com
Nazli Volkan
Favoriete koffie: Ethiopië Wolichu Wachu. Zo fruitig en mooi in balans, zowel espresso als filter.
nazli@giraffecoffee.com
David van Gils
Favoriete koffie: Kenia Ngewa Komathai als espresso, complex met zwarte bes, kokos en zelfs tomaat.
david@giraffcoffee.com
Marloes de Grave
Favoriete koffie: Latin America Blend. Geweldig in combinatie met melk maar ook heel fijn als espresso.
marloes@giraffecoffee.com