Team

Elke dag weer werken wij heel hard met elkaar om de beste en lekkerste koffies voor je te selecteren, branden en serveren. Maak kennis met Team Giraffe Coffee!
Mark Jordaan
mark@giraffecoffee.com
Maarten van der Jagt
maarten@giraffecoffee.com
Leslie Vreugdenhil
leslie@giraffecoffee.com
Marloes de Grave
marloes@giraffecoffee.com
Bob de Zwart
bob@giraffecoffee.com
Corine Asselbergs
corine@giraffecoffee.com
Olivier Milders
olivier@giraffecoffee.com
Lizzy Suttorp
lizzy@giraffecoffee.com
Camiel Aarents
camiel@giraffecoffee.com
Michael van der Beijl
michael@giraffecoffee.com
Tymen Langeslag
tymen@giraffecoffee.com
Daniël Burghardt
daniel@giraffecoffee.com