Team

Elke dag weer werken wij heel hard met elkaar om de beste en lekkerste koffies voor je te selecteren en branden. Maak kennis met Team Giraffe Coffee!

Mark Jordaan
Favoriete koffie: Ethiopië Butucha. Ongekend zoet en sappig.
mark@giraffecoffee.com
Maarten van der Jagt
Favoriete koffie: Ethiopië Butucha, extreem clean zodat je al het mooie proeft!
maarten@giraffecoffee.com
Leslie Vreugdenhil
Favoriete koffie: Original Blend. Deze koffie blijft me al 6 jaar lang dagelijks verrassen met de geweldige combinatie van zoet en zuur.
leslie@giraffecoffee.com
Michael van der Beijl
Favoriete koffie: Ethiopië Butucha. Zeer complexe koffie met een typisch ‘Yirgacheffe-profiel’: bergamot en limoen.
michael@giraffecoffee.com
Tilly van Arendonk
Favoriete koffie: Brazilië Irmãs Pereira. Een heerlijke zoete koffie die perfect matcht met melk en als americano.
tilly@giraffecoffee.com
Daniël Burghardt
Favoriete koffie: Ethiopië Butucha. Deze gelaagde koffie geeft een goed beeld van al het moois dat Ethiopië te bieden heeft.
daniël@giraffecoffee.com
Corine Asselbergs
Favoriete koffie: Oeganda Mont Rwenzori als filterkoffie, geweldig zoet!
corine@giraffecoffee.com
Nazli Volkan
Favoriete koffie: Oeganda Mont Rwenzori. Zo fruitig en mooi in balans, zowel espresso als filter.
nazli@giraffecoffee.com
David van Gils
Favoriete koffie: Ethiopië Butucha als espresso, ongekend licht en floraal.
david@giraffcoffee.com
Marloes de Grave
Favoriete koffie: Latin America Blend. Geweldig in combinatie met melk maar ook heel fijn als espresso.
marloes@giraffecoffee.com